Szkoła Fotoczarów

Szkoła Fotoczarów Basi Gepert

Kategoria: tutoriale

Czy warto korzystać z tutoriali dla fotografów?

No jasne, że warto! A już zwłaszcza z tych, które należą do Szkoły Fotoczarów! Czym wyróżniają się Magiczne Tutoriale uczące np. obróbki zdjęć? Przede wszystkim tym, że są prowadzone na luzie, bez spiny, w przystępnej formie. Tutoriale obróbkowe Basi to samo mięcho, bez zbędnego gadania i rozwlekania tematu. Są przyjemne w odbiorze i nasycone szczyptą magii…

Tutorial obróbkowy to rodzaj poradnika fotograficznego.

Dzięki tutorialom fotograficznym dowiesz się, jak obrabiać zdjęcia, jaki sprzęt fotograficzny dobrać np. do zdjęć Białego Okna, a jaki do portretów Fine Art. Nauczysz się, jak obrabiać zdjęcia w Photoshop, jak korzystać z Lightroom.

Tutoriale dla fotografów w Szkole Fotoczarów

To nie tylko nauka obróbki fotograficznej w programach. Tutoriale obróbkowe to także zbiór nakładek fotograficznych, które mają pomóc Ci osiągnąć malarski efekt na zdjęciach. Oprócz tego w tutorialach Szkoły Fotoczarów znajdziesz także zestawy gotowych akcji, które przyspieszą pracę z obróbką. Dzięki nim zobaczysz, jak w łatwy i szybki sposób np. poprawić koloryt skóry.

Bajkowa obróbka jeszcze nigdy nie była tak prosta

Zamiast kombinować i uczyć się metodą prób i błędów – wybierz jeden z tutoriali fotograficznych w Szkole Fotoczarów i ciesz się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Zacznij zarabiać więcej, dzięki pięknym bajkowym zdjęciom i bajkowej obróbce.

Portrety Fine Art

Są piękne i klienci bardzo je lubią, dlatego warto uczyć się jak szybko zrobić obróbkę Fine Art, żeby nie tracić czasu i tym samym pieniędzy! Tutoriale obróbki fotograficznej od Basi Gepert stawiają na proste i szybkie rozwiązania, jednocześnie dające niesamowicie magiczne efekty.

zaloguj się