WARSZTATY DLA FOTOGRAFÓW

Dla tych, którzy dopiero zaczynają i dla tych, którzy zaszli daleko, a chcą dojść jeszcze dalej. Dla tych, którzy szukają inspiracji i wskazówek w odkryciu własnego stylu. Dla tych, którzy potrzebują wsparcia marketingowego i technicznego. Dla tych, którzy ze swoją fotografią idą na szczyt, a nie na skróty.

Fotografia to sztuka sięgania coraz głębiej – w kolor, w kompozycję, w grę świateł. To droga ciągłego rozwoju i czerpania z doświadczenia tych, którzy patrzą na świat tak samo, jak my: okiem obiektywu. Na warsztatach dzielę się więc z wami swoim wieloletnim doświadczeniem i pomagam w odkryciu własnej fotograficznej drogi.

Warsztaty fotograficzne okiem Twojego obiektywu - zobacz w nich to, czego potrzebujesz.

Warsztaty szyte na miarę twoich potrzeb

Fotografem się nie rodzisz. Fotografem się stajesz

Talent to tylko iskra. Ognisko rozpala się praktyką. Droga do fotografii, którą ogląda się sercem, wiedzie przez doświadczenie.

warsztaty dla fotografów rodzinnych

Fotografia ma wzbudzać emocje

Fotografia ma rysować permanentne tatuaże na sercu, ma zostawać w pamięci. I jednym z rodzajów fotografii, który robi to najlepiej, jest fotografia rodzinna. Sztuka uchwycenia relacji pomiędzy bohaterami zdjęć sprawia, że te fotografie wiszą później na zaszczytnym miejscu w salonie, gdzie wzbudzają uśmiech i wzruszenie za każdym razem, gdy się na nie spojrzy.
Warsztaty fotografii rodzinnej pomogą Ci w zdobyciu umiejętności niezbędnych do tego, by te relacje opowiedzieć obrazem. Zarówno od strony technicznej, a więc poprzez kadrowanie czy dopasowanie kolorystyki zdjęć do emocji, które chcesz nimi przekazać; jak również od strony świeżego spojrzenia na swoją fotografię.
Dzięki tym warsztatom rozwiniesz swoje fotograficzne kompetencje, zainspirujesz się doświadczeniem i wskazówkami innych fotografów, a finalnie nauczysz się tworzyć takie fotografie rodzinne, które Twoi klienci będą oglądać nie tylko oczami, ale przede wszystkim sercem.

BASIA CZY TE WARSZTATY SĄ DLA MNIE?

Dopiero stawiam pierwsze kroki w branży

NIE MASZ PEWNOŚCI CZY TO WARSZTATY DLA CIEBIE ?

Te warsztaty NIE są dla Ciebie, jeśli…

Chcesz w jeden dzień wygryźć Annie Leibovitz z branży i posiąść wszystkie tajniki fotografii od razu. Nie masz ochoty na zainwestowanie czasu i energii w praktykę i zrobienie tysiąca kiepskich ujęć, żeby stworzyć to jedno doskonałe. Nie uważasz, że fotografia to oko bardziej wytrenowane niż utalentowane.

Natomiast te warsztaty SĄ dla Ciebie, jeśli chcesz ruszyć z kopyta, udoskonalić swój warsztat i nie czekasz na rybę, ale na wędkę, dzięki której złowisz największą rybę!

Dotacje na Twoje pasje

Biorąc udział w moich warsztatach stacjonarnych (zarówno indywidualnych, jak i grupowych), możesz postarać się o dotację na ich sfinansowanie. Wyjątek stanowią tylko województwa mazowieckie lub pomorskie, które projektów na dotacje nie prowadzą… Natomiast wszystkie inne mogą liczyć na pokrycie nawet do 80% kosztów warsztatów!

Jeżeli interesuje Cię więc możliwość uzyskania dotacji, koniecznie skontaktuj się ze mną już teraz, bym mogła pokierować Cię do osób odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowania.

Z im większym wyprzedzeniem pytasz, tym większe masz szanse na warsztaty, o których Twój portfel nie będzie musiał zbyt wiele wiedzieć.