Warsztaty fotografii rodzinnej

ONLINE​

1 : 1

Chcesz skupić się jednym temacie na raz? W takim razie warsztaty jednodniowe to doskonały wybór! W trakcie jednodniowych warsztatów poznajesz od A do Z albo fotografię studyjną, albo plenerową. Dzięki temu możesz doskonale przygotować się do pracy w konkretnych warunkach. Warsztaty możemy również spersonalizować tematycznie, na przykład pod sesję dziecięcą lub ciążową. A czego Ty chcesz się nauczyć na jednodniowych warsztatach fotograficznych?

Dla kogo są te warsztaty

Dla początkujących fotografów.

Dla tych, którzy czują, że utknęli w miejscu.

Dla tych, którzy chcą odnieść sukces w tej branży.

zalety warsztatów

Elastyczność miejsca i czasu

Wiedza zebrana w pigułce

Indywidualne dopasowanie do potrzeb

MODUŁ 1​

obróbka

- STUDIO/ART
- plener

Wszystko, co musisz wiedzieć o obróbce, podane w prosty i przystępny sposób (podzielę się z Tobą wszystkimi swoimi sztuczkami!). Będziemy korzystać z takich programów, jak: Photoshop, Lightroom i Adobe Camera Raw.

1,5h 350

dodatkowa godzina 200zł

MODUŁ 2

konsultacje ogólne

Chcesz lepiej zrozumieć aspekty finansowe lub techniczne tej branży? Zapraszam na konsultacje! Marketing, cennik, praca z klientem, kadrowanie, operowanie światłem (znasz metodę “białego okna”?) – podzielę się z tobą moją wiedzą i doświadczeniem w każdym fotograficznym temacie.

1h – 300zł

3h – 700zł

5h – 1150zł

masz możliwość rozbicia na 2 -3 spotkania konsultacji 3 i 5h

Pogoda nie zawsze sprzyja, ale Photoshop już tak!

Gdy obrabiam zdjęcia, to nawet Słońce pyta, skąd wzięłam takie dobre światło… I Ciebie też tego nauczę!

Pogoda nie zawsze sprzyja, ale Photoshop już tak!

Gdy obrabiam zdjęcia, to nawet Słońce pyta, skąd wzięłam takie dobre światło… I Ciebie też tego nauczę!

Dotacje na Twoje pasje

Biorąc udział w moich warsztatach stacjonarnych (zarówno indywidualnych, jak i grupowych), możesz postarać się o dotację na ich sfinansowanie. Wyjątek stanowią tylko województwa mazowieckie lub pomorskie, które projektów na dotacje nie prowadzą… Natomiast wszystkie inne mogą liczyć na pokrycie nawet do 80% kosztów warsztatów!

Jeżeli interesuje Cię więc możliwość uzyskania dotacji, koniecznie skontaktuj się ze mną już teraz, bym mogła pokierować Cię do osób odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowania.

Z im większym wyprzedzeniem pytasz, tym większe masz szanse na warsztaty, o których Twój portfel nie będzie musiał zbyt wiele wiedzieć.