sesja ciążowa

To niesamowite, jak ogromną przemianę przechodzi Twoje ciało w ciągu zaledwie kilku miesięcy, prawda? Zmieniają Ci się kształty, a w oczach pojawia się ten charakterystyczny dla przyszłej mamy blask. I choć czasami masz wrażenie, że ciąża nigdy się nie skończy, to jednak te 9 miesięcy upłynie szybciej niż Ci się wydaje i pozostaną po niej tylko wspomnienia. Sesja ciążowa to doskonały sposób na to, żeby mieć namacalną pamiątkę z tych niepowtarzalnych chwil w Twoim życiu. Pamiątkę, którą będziesz mogła pokazać później swojemu maleństwu, żeby mogło zobaczyć, jak stawałaś się mamą.

Ty pytasz ja odpowiadam

Sesja ciążowa

sesja brzuszkowa

Zastanawiam się nad sesją ciążową…

I wcale mnie to nie dziwi! Ciąża to jest ten niesamowity czas w życiu, kiedy potrafimy jednego dnia czuć się tak, jak gdyby ktoś przejął kontrolę nad naszym ciałem tylko po to, by uparcie testować wytrzymałość naszego pęcherza moczowego i grać w tenisa pomiędzy naszymi żebrami… A następnego dnia mamy wrażenie, że jesteśmy boginiami płodności i świat powinien zatrzymać się przynajmniej na chwilę w zachwycie, że oto my tu, teraz, tworzymy nowe życie, które już wkrótce jednym krzykiem przetnie rzeczywistość i zmieni cały nasz świat.

Moim marzeniem jest pokazanie ci, że ten słynny blask, który mają w sobie przyszłe mamy, to nie jest mit… a i z tą boginią wcale nie przesadzasz, bo ja widzę ją na każdej swojej sesji. Być może zmęczona trudami ciąży na co dzień tego nie dostrzegasz – pozwól mi więc pokazać ci tę piękną stronę twojej kobiecości. W ciągu ostatnich miesięcy twoje ciało przechodzi niezwykłą przemianę a ja czekam tu ze swoim aparatem, by uwiecznić dla ciebie te chwile. One już za niedługo będą przecież tylko wspomnieniem! Wyobraź sobie, jak za kilka lat siadasz ze swoim maluszkiem na kolanach i pokazujesz mu zdjęcia z czasu, gdy mieszkał pod twoim sercem. Brzmi pięknie, prawda?

Decyduję się na sesję ciążową! Co dalej?

To od ciebie zależy, jaką formę przybierze ta sesja – czy będzie to prezent od ciebie dla ciebie (bądźmy szczere – sprowadzenie na świat nowego człowieka zasługuje na celebrację!), czy też może zaprosisz do sesji partnera i starsze rodzeństwo twojego maluszka.

Tego dnia zrobię wszystko, byś poczuła się najpiękniejsza. Możesz przygotować własne stylizacje a możesz też zupełnie oddać to w moje ręce – do twojej dyspozycji są suknie, body a także biżuteria i wybór jest szeroki – od prostej klasyki, po tiule i koronki. Twoja sesja w twoim stylu! Możemy spotkać się w studiu albo wybrać na leśny spacer o zachodzie słońca – decyzja należy do ciebie!

Kiedy możemy się umówić na moją sesję ciążową?

Najlepiej pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest już na tyle widoczny, by można było wyeksponować go na sesji a jednocześnie nie wpadłaś jeszcze w ferwor ostatnich przygotowań do porodu. Poniżej znajdziesz idealny dla siebie pakiet. Wybierz ten, który spełnia twoje oczekiwania a później przejdź do zakładki „kontakt” i daj znać, w jakim terminie szukać dla ciebie miejsca w kalendarzu 🙂