sesja z urodzin

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam – tego się nie da przeczytać bez nucenia pod nosem, co od razu wprawia nas w żywszy i bardziej pogodny nastrój! I bardzo dobrze, w końcu o to chodzi w świętowaniu urodzin. To czas pełen radości, uśmiechu i celebracji. To piękne dekoracje, wyjątkowe atrakcje i wspomnienia, które chcemy zatrzymać w sercu oraz… na zdjęciach. I właśnie dlatego profesjonalna sesja z urodzin to doskonały pomysł. Wy możecie świętować kolejny rok życia, a ja zadbam o to, by uchwycić dla was te wyjątkowe chwile na pamiątkę.

Ty pytasz ja odpowiadam

Sesja z urodzin

zdjęcia z urodzin dziecka

Czy sesja urodzinowa do dobry pomysł?

 

Sesja urodzinowa to wspaniała pamiątka. W końcu każde urodziny zdarzają się tylko raz – tylko raz mamy 5, 8, 36 czy 57 lat. I każde okrążenie dookoła Słońca to nowa przygoda, która zasługuje na celebrację! Bardzo często rodzice robią zdjęcia swoim dzieciom w każdym miesiącu ich pierwszego roku życia, bo chcą zapamiętać, jak wtedy wyglądały i jak się rozwijały.
I choć w kolejnych latach nie zmieniamy się już aż tak dynamicznie, jak niemowlęta, to każde kolejne urodziny są doskonałą okazją do celebracji i kolekcjonowania fotograficznych wspomnień o nas.

 

Dla kogo jest sesja urodzinowa?

Dla każdego – od roczku, aż do stu lat (no dobrze, górna granica jest bardzo umowna, bo o dowód pytać przecież nie będę. Co najwyżej proszę mnie ostrzec, żebym nie zaśpiewała “Sto lat!”takiemu jubilatowi i przygotowała inny repertuar :))

 

Jak wygląda sesja urodzinowa?

Choć o wiek nie pytam, to o preferencje już tak, żebym mogła spełnić wasze fotograficzne marzenia. Urodzinowa sesja zdjęciowa może odbyć się zarówno w studiu, jak i plenerze – wybór należy do was. I to, czy na zdjęciach znajdzie się sam solenizant, czy cała świętująca z nim ten dzień rodzina – również zależy tylko od was.

Ogranicza was tylko wyobraźnia! Każdy z nas jest inny i każdy inaczej celebruje swoje urodziny. Dlatego tez urodzinowe sesje zdjęciowe są szyte na miarę waszych potrzeb. Być może preferujesz minimalistyczne, delikatne ujęcia i pełne spokoju kadry studyjne, albo zdjęcia podczas spaceru w plenerze, który pokazuje, ile wiosen, lat, jesieni lub zim kończysz. A może chcesz przyjść na sesję z wielkim tortem (mogę doradzić wspaniałą cukiernię!) i mnóstwem barwnych balonów, które zagwarantują Ci na zdjęciach kolorowy zawrót głowy? Da się zrobić! To są Twoje urodziny i tylko od Ciebie zależy, w jakim stylu chcesz je celebrować. Oczywiście, ja sama chętnie służę dobrą radą – moja głowa zawsze jest pełna pomysłów, więc możesz mieć pewność, że stworzymy urodzinową sesję zdjęciową na miarę Twoich marzeń!
Jak się przygotować do sesji zdjęciowej?

 

Stań przed lustrem i poćwicz uśmiech pełen dumy, że oto kończysz kolejny rok życia w pięknym stylu! Jeżeli masz pomysł na konkretny styl zdjęć lub masz akcesoria, które chcesz uwiecznić na zdjęciach – śmiało! Nie jest to jednak w żaden sposób obowiązkowe, moje studio jest pełne rekwizytów i gadżetów, które możesz już teraz zobaczyć na zdjęciach powyżej i które możemy wykorzystać do świętowania Twoich urodzin lub urodzin Twojego dziecka.

Pochwal się, kiedy wypada ta szczególna data w kalendarzu, a z przyjemnością zarezerwuję ją na sesję urodzinową dla Ciebie!