sesja dziecięca

Gdy masz wrażenie, że czas płynie wolno, otwórz album ze zdjęciami swoich dzieci. Dopiero patrząc na dzieci widzimy, jak szybko czas pędzi do przodu! Niemal z dnia na dzień nasze maluszki zmieniają się na naszych oczach w duże dzieci, co w zabieganej codzienności można zbyt łatwo przeoczyć. I właśnie po to jest sesja dziecięca – by się na chwilę zatrzymać. By uwiecznić na zdjęciu dzieciństwo, za którym zbyt szybko zaczniemy tęsknić. I sięgając po latach do rodzinnego albumu, będziemy mogli choć na chwilę znów się do tego dzieciństwa uśmiechnąć, przypominając sobie i dzieciom ten czas.

Ty pytasz ja odpowiadam

Sesja dziecięca

sesja w studio lub w plenerze

Po co ta sesja

Czy wy też macie wrażenie, że wasze dzieci rosną w takim tempie, że można dostać zawrotów głowy? Przecież wczoraj dopiero co uczyły się raczkować a jutro będą zastanawiały się nad kierunkiem studiów!

Kiedy sama byłam dzieckiem, nie mogłam doczekać się dorosłości i miałam wrażenie, że kolejne lata płyną niezwykle wolno a ja na wszystko mam czas. Później zostałam mamą i zrozumiałam, że czas pędzi bardzo szybko a fotografia to jeden z najpiękniejszych sposobów na to, by choć na chwilę go zatrzymać.

I właśnie dlatego tworzę dla was sesje dziecięce – byście mogli zachować na dłużej te ulotne pierwsze lata życia waszych maluszków.

Czy moje dzieci to modele

Jak możecie zobaczyć na zamieszczonych tu przykładach zrealizowanych dotąd sesji – bez względu na wiek czy stylizację – każdemu dziecku można zrobić zdjęcie, którego nie powstydzi się wasza salonowa ściana czy rodzinny album i które pozwoli mu wyrazić swoją osobowość. Taka sesja może być doskonałym prezentem dla dziadków, ale też sposobem na uwiecznianie kolejnych urodzin i ważnych momentów życia waszego maluszka.

Przede wszystkim to jednak doskonała pamiątka z tych chwil, które za chwilę będą już tylko wspomnieniem. Nie możemy sprawić, żeby czas zwolnił i dał nam się nacieszyć dzieciństwem naszych maluchów. Dzięki sesji dziecięcej możemy go jednak na chwilę zatrzymać 😊

Macie już swój pomysł czy potrzebujecie odrobiny inspiracji? Czekam na waszą wiadomość!