sesja noworodkowa

I w końcu nadszedł ten moment, na który czekałaś tak długo – Twoje maleństwo ogląda świat z tej strony brzucha, z której możesz zachwycać się każdym spojrzeniem czy ruchem tych malutkich stópek!
Pewnie zdążyłaś się już zorientować, że czas nagle zaczął płynąć wyjątkowo szybko – ten mały człowiek rośnie na Twoich oczach, zmieniając się niemal z dnia na dzień. A Ty chcesz zapamiętać te pierwsze wspólne chwile, by móc wracać do nich po latach, przypominając sobie emocje, które im towarzyszyły. I wtedy wjeżdżam ja – cała na fotograficznie, z sesją noworodkową, która pozwoli Ci zatrzymać wspomnienia z początków macierzyństwa na długie lata.

Ty pytasz ja odpowiadam

Sesja noworodkowa

sesja z maluszkiem

Decyduję się na sesję noworodkową! Co dalej?

Przed nami ekscytujący czas ustalania szczegółów – jak chcesz, żeby wyglądała Twoja sesja? Być może zebrałaś już jakieś inspiracje z Internetu, być może masz wymarzone stylizacje dla siebie i dla maluszka, w których chcecie wystąpić na sesji – koniecznie mi o tym opowiedz! A może zależy Ci po prostu na jakimś ogólnym klimacie? Żaden problem, podziel się ze mną swoimi oczekiwaniami, a ja zadbam o całą resztę! W końcu od tego tu jestem, by stworzyć dla was najpiękniejsze pamiątki z tego czasu!
Podczas sesji noworodkowej skupiam się przede wszystkim na ujęciach rodzinnych, na uchwyceniu tej relacji, która jest pomiędzy wami i emocjach, które towarzyszą wam w nowej rzeczywistości. Oczywiście, jeżeli maluszek zechce współpracować, o jego ujęcia portretowe również się postaramy. Możesz być przekonana, że komfort twojego maleństwa będzie na pierwszy miejscu – bez pośpiechu, w ciszy i ciepełku pozbieram wasze wspomnienia z tego wyjątkowego czasu w niezapomniane kadry.

 

 

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową?

Nie ma ścisłych wytycznych dla wieku maluszka, więc absolutnie nie musicie się spieszyć. Poród to ogromne przeżycie i doskonale rozumiem, że potrzebujesz czasu, żeby w pełni dojść po nim do siebie. Gdy więc oswoicie się już z nową rzeczywistością, możemy umówić się na spokojnie po okresie połogu, gdy maluszek też zdążył już przyzwyczaić się do życia po tej stronie brzucha.

Oczywiście, im wcześniej zarezerwujesz sobie datę, tym większa pewność, że uda nam się znaleźć w kalendarzu najbardziej dogodny dla Ciebie termin. To na kiedy się umawiamy?