sesja kobieca

My, kobiety, mamy niesamowity talent do troszczenia się o wszystkich dookoła, siebie zostawiając na szarym końcu – jak starczy czasu, jak dzieci wyjdą z domu, jak schudnę, jak dostanę awans w pracy… Zawsze mamy mnóstwo powodów, by odkładać siebie na później. Dlatego moim marzeniem jest, by każda kobieta przynajmniej raz stanęła przed obiektywem na sesji poświęconej tylko niej. I właśnie dlatego powstała sesja kobieca. To czas, kiedy liczysz się tylko Ty. To portrety, które wydobędą z Ciebie Twoje naturalne piękno, bo każda z nas je w sobie ma. Nie potrzebujesz do tego specjalnej okazji – okazją jesteś TY!

Ty pytasz ja odpowiadam

Sesja kobieca

portret kobiecy

Jak wygląda sesja kobieca?

Tak, jak ty, bo to Ty jesteś jej bohaterką! To od Ciebie zależy, czy preferujesz elegancki studyjny portret, czy raczej marzy Ci się romantyczna delikatność o zachodzie słońca. A może klimat sensualnej sesji kobiecej to jest to, o czym myślisz od dawna?
W zależności od Twojego pomysłu na sesję zdjęciową, możemy zorganizować ją zarówno w warunkach studyjnych, jak i w plenerze. To może być spacer po mieście, leśny piknik, albo spokojnie wypita kawa w Twoim ulubionym fotelu. Każdy pomysł jest dobry, dopóki jest spójny z Twoimi marzeniami, bo sesja kobieca jest całkowicie dopasowana do Ciebie.
To jest Twój czas. Chcę, byś czuła się w trakcie sesji komfortowo zarówno pod względem fryzury, makijażu, stylizacji, jak i miejsca tej sesji.
Pomyśl, na jakich fotografiach chciałabyś się oglądać, a potem mi o tym powiedz, bym mogła je dla Ciebie stworzyć podczas Twojej sesji kobiecej!

Jak przygotować się do sesji?

Tak, by zrealizować wizję, którą na tę sesję masz! Ja służę pomocą na każdym etapie. Możesz przynieść własne stylizacje, ale możesz też buszować w mojej sesyjnej garderobie. Z przyjemnością zarekomenduję Ci również sprawdzone przeze mnie wielokrotnie, najlepsze specjalistki od fryzur i makijażu.
Chcę, byś czuła się tego dnia piękna. Sfotografowałam w życiu wiele kobiet i doskonale wiem, że wbrew temu, co twierdzą producenci rozlicznych specyfików kosmetycznych, piękno wypływa z wewnątrz.
Jesteśmy piękne wtedy, gdy czujemy się piękne.
Czasami o tym zapominamy, skupiając się na codzienności dookoła nas – praca, związek, dzieci, rodzina, obowiązki.
A sesja kobieca jest po to, by sobie o tym przypomnieć. By odłożyć na bok wszystko inne, a skupić się na tej dziewczynie, którą każdego dnia oglądamy w lustrze i która zasługuje na naszą uwagę oraz miłość, jak nikt inny.
Ja czekam gotowa z aparatem, by pokazać Ci, ile piękna jest w Tobie. A Ty, jesteś gotowa?