sesja rodzinna

krótko o sesji Dui purus, eleifend sit blandit odio. Eget aliquet felis, odio arcu sit gravida ligula. Elit eget facilisis fermentum sit. At nec pharetra, nunc, dictum ullamcorper auctor ac elementum. Metus, velit ac feugiat a enim et. Elementum cras erat habitant mi suscipit. Ullamcorper erat id semper aliquet pellentesque eget purus proin sed. Sit tristique arcu eu sagittis pellentesque interdum ut est porttitor. Vel nibh enim, nisl fermentum dui velit orci. Sed sed est mattis viverra viverra proin dictum sit. Et amet vitae turpis pharetra, ut. Dignissim eu morbi pharetra malesuada.

Ty pytasz ja odpowiadam

Sesja rodzinna

sesja w studio lub w plenerze

Po co ta sesja

Czy ty też uważacie, że ściany ozdobione rodzinnymi zdjęciami nadają mieszkaniu niezwykłej przytulności i ocieplają atmosferę? Czy zdarza wam się myśleć, że dzieci rosną niemal przed waszymi oczami? Ani się obejrzycie a maluszek nie mieści się już w kołysce, po chwili zaczyna biegać a zanim zdążycie mrugnąć, będzie przeżywać pierwszy dzień w szkole! Czy marzycie o tym, by zapamiętać poszczególne etapy życia waszej rodziny w pięknych kadrach, które powiesicie na ścianie, by móc się do nich uśmiechać? A może chcecie zdejmować co jakiś czas rodzinny album z półki, by przypominać sobie i dzieciom, jak malutkie kiedyś były a teraz prawie was przerastają?

Rodzinne sesje zdjęciowe pozwolą wam spełnić każde z tych marzeń!

Nie umiemy pozować

To być może na okładkę magazynu Vogue was nie zaproszą (mnie pewnie też nie!), ale na sesję rodzinną jesteście idealnymi kandydatami, bo jesteście rodziną 😊 Zajmuję się fotografią od kilku lat i mam doświadczenie nie tylko w znajdywaniu dobrych kadrów do zdjęć, ale także w pracy z osobami, które nie są na co dzień profesjonalnymi modelami. Pamiętajcie, że piękno rodzinnej sesji leży w waszej relacji a już moja w tym głowa, żeby uwiecznić ją tak, by te zdjęcia przez lata były dla was cudowną pamiątką.

Z kim na sesję

Sesja rodzinna to czas dla waszej rodziny – czy to tej najbliższej, która gdziekolwiek by nie zasnęła, to rano dziwnym trafem budzi się cała w łóżku rodziców, czy to tej dalszej. Taką sesję możecie więc zorganizować też wspólnie z dziadkami. Jeżeli macie ukochanego pupila, to oczywiście nie ma żadnego powodu, żeby miał się poczuć pominięty. W końcu jest częścią waszej rodziny, prawda?

Możemy spotkać się w plenerze (ktoś ma ochotę na piknik w lesie o zachodzie słońca i wspólny spacer?) a możemy też zorganizować sesję w studiu. Do waszej dyspozycji są dodatki i stylizacje ze studyjnej garderoby, więc bez względu na to, czy marzycie o sesji w baśniowych klimatach czy eleganckiej codzienności – zadbam o to, by widok gotowych zdjęć wzbudził w was radość i wzruszenie!

Kiedy więc możemy się umówić?

Choćby dziś! Termin naszego spotkania zależy oczywiście od tego, o jakiej sesji marzycie – jeżeli ma to być sesja wiosenna, wakacyjna albo w słonecznikach, to będziemy musieli dopasować się do pory roku, natomiast sesję studyjną możemy zorganizować w dowolnym momencie. To gdzie się umawiamy?